Rezydencje Hotelowe w 5* Superior Hotelu The Chedi Anderamtt

Rezydencje hotelowe w The Chedi Andermatt - Szwajcaria / Oferty zakupu

NIeruchomości wakacyjne - apartamenty hotelowe w The Chedi Andermatt - Szwajcaria

The Chedi Andermatt – to pierwszy w Europie Hotel luksusowej sieci hotelowej GHM jest jednym z pierwszych adresów na pobyt wakacyjny na najwyższym poziomie. Ten wspaniały 5-gwiazdkowy Superior Hotel obejmuje: 64 apartamenty, 6 Maisonette-Penthouses, 49 rezydencji w tym 7 loftów i 50 pokoi hotelowych .

Obiekt położony jest w przepięknej, naturalnej scenerii Szwajcarskich Alp, a jego architektura w wyrafinowany sposób łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Unikalny charakter hotelu jest dziełem renomowanych architektów z Denniston International Architects & Planners Ltd. z Kuala Lumpur (Malaysia). Chedi Andermatt zachwyca swoich gości wyrafinowanym konceptem przestrzennym jak i luksusowym i nowoczesnym wykończeniem i wyposażeniem. Restauracje zaprojektowało Design Studio Spin z Tokyo (Japonia), koncept oświetleniowy to dzieło Nathana Thompsona z The Flaming Beacon z Melbourne (Australia)

Eleganckie i stylowe ambiente w Chedi Andermatt w połączeniu ze wspaniałym, alpejskim krajobrazem tworzą idealne kulisy i atmosfere do przeżycia niezapamnianych momentów. Spa oraz centrum odnowy biologicznej za, które odpowiedzialna jest Brenda Ramen, Director of Spa sieci hotelowej Chedi , oferują wszystko, czego potrzeba dla pokrzepienia ciała, duszy i ducha. Zrelaksować się w fitness centrum, popływać w basenie lub odpoczywać w strefie relaksu. Oczywiście do wyboru mają Państwo również szeroki wachlarz zabiegów kosmetycznych i zdrowotnych. Wieczorem czekają na Was , komfortowo i stylowo urządzona Lounge, pokój win i cygar lub après-ski bar o miłej atmosferze i ciekawym ambiente, no i oczywiście dwie wykwintne Gourmet – restauracje zapewniające wyśmienite doznania kulinarne.

Oferta nieruchomości obejmuje kilka typów apartamentów i rezydencji o pow. od 96 m² do 555 m², wszystkie posiadają duże tarasy ze wspaniałymi widokami na doline i Alpy. Chedi Andermatt oferuje również Rental & Property Management.

The Chedi Andermatt - Galeria

Imię i Nazwisko:
Telefon:
Email:
Wiadomość:

Wyślij do mnie kopię !
Dane osobowe z formularza będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com