Salalah Beach - Oman

Apartamenty i wille wakacyjne w Omanie / Oferty zakupu

Nieruchomości wakacyjne - marina apartamenty i golf wille w Salalah Beach - Oman

Salalah - miasto portowe w zachodniej części regionu Dhofar w Omanie , liczące ok. 200.000 mieszkańców, wspaniale łączące historię z nowoczesnością, tradycyjną architekturę z nowoczesnymi technologiami budownictwa. Okolice Salalah znane są z przepięknych tropikalnych plaż.

To tutaj właśnie zaplanowane i zaprojektowane zostało wybudowanie kompletnej miejscowości wczasowej , na wzór El Gouna w Egipcie. Ten nowy , bardzo ekskluzywny raj plażowy powstaje na terenie o powierzchni 9,5 miliona m² i obejmuje budowę 538 willi, 5 kompleksów hotelowych , 18 - dołkowego pola golfowego , mariny, kompleksu - marina obejmującego luksusowe mieszkania i apartamenty oraz promenady obejmującej restauracje, kawiarnie , kluby , luksusowe butiki itp.

Rozwiązania architektoniczne budynków odzwierciedlają bogatą historię i kulturę miasta i regionu oraz tworzą wspaniałą kombinacje z nowoczesnymi technologiami budownictwa XXI wieku. Wyjątkowy jest również koncept zabudowy, który przewiduje wykorzystanie pod zabudowę tylko 25 % pow. terenu., pozostałe 75 % to nienaruszona w swojej piękności natura, aby stworzyć poczucie przestrzeni , wolności , swobody i dobrego samopoczucia; wzmocnione piękna morską panoramą i malowniczymi kulisami gór. Salalah Beach to idealne miejsce na wypoczynek dla całej rodziny. Mieszkać w mieście, bezpośrednio przy morzu wśród ekskluzywnych sąsiadów, korzystać z całej palety usług serwisowych - to tylko kilka z zalet tej wyjątkowej destylacji.

W ofercie znajdują się luksusowe apartamenty z widokiem na Marinę o pow. od ok. 73 m² do ok. 208 m² obejmujące od jednej do trzech sypialni jak i ekskluzywne wille o pow. od ok. 299 m² do ok. 454 m² z 3, 4 i 5 - sypialniami.

Imię i Nazwisko:
Telefon:
Email:
Wiadomość:

Wyślij do mnie kopię !
Dane osobowe z formularza będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com