Apartamenty i wille wakacyjne w Szwajcarii - Oferty zakupu

W projekcie destynacji „ Andermatt Swiss Alps „ zaplanowano budowę 20 – 30 indywidualnych Golf willi . W portfolio znajduje sie 12 różnorodnych pod względem stylu i charakteru projektów. Każdy projekt przygotowany został przez inne biuro architektoniczne , co sprawia iż każda willa będzie swego rodzaju unikatem.Powierzchnie willi zaczynają się od 300 m².

Nabywając jedną z ekskluzywnych willi w Andermatt Swiss Alps doświadczycie Państwo wszystkich korzyści tej wyjątkowej destynacji i to w najbardziej indywidualny sposób, zachowując przy tym maximum prywtności. Są to Luxus Residenzen absolutnej Premium klasy , indywidualnie dostosowane do potrzeb i życzeń klientów, gdzie międzynarodowy zespół architektów zajmie się dopracowaniem najdrobniejszych szczegułów podkreślających Państwa indywidualne potrzeby i życzenia. Wykorzystajcie tę okazję aby stworzyć swój własny klejnot w samym sercu szwajcarskich Alp.

Istotny dla potencjalnych nabywców luksusowych willi czy też apartamentów w Andermatt Swiss Alps jest również fakt , iż projekt zwolniony jest od tzw. Lex Koller, czyli obcokrajowcy mogą nabyć nieruchomość, jak i ją w dowolnym momencie sprzedać.