Apartamenty i wille wakacyjne w Szwajcarii - Oferty zakupu

Nieruchomości wakacyjne - apartamenty w Andermatt Swiss Alps - Szwajcaria

W Andermatt, szwajcarskiej , alpejskiej miejscowości położonej przy pasie Gotthard w kantonie Uri, realizowany jest projekt „ Andermatt Swiss Alps „ , prawdopodobnie obecnie jednym z najbardziej interesujących i prestiżowych projektów klasy Premium na świecie.

Czekają tu na Państwa indywidualnie dopasowane oferty luksusowych nieruchomości, oferty hotelowe , całe zaplecze rekreacyjno – wypoczynkowe z ofertami na każdą porę roku jak i tzw. State of the Art , czyli infrastruktura kulturalno- kongresowa. Niezależnie od tego czy ma to być miejsce zamieszkania czy też tylko urlopu , czy jako pierwsze czy drugie miejsce stałego pobytu, destynacja Andermatt Swiss Alps jest doskonałym miejscem na zdrowy, wolny od trosk styl życia.

Sześć nowych hoteli 4 - i 5-gwiazdkowych z 844 pokojami i Condominiums, ponad 490 przestronnych apartamentów w 42 budynkach jak i 25 willi stoją do wyboru. Każdy nowy budynek apartamentowy zaprojektowany jest w indywidualny sposób przez jednego z 30 wybranych szwajcarskich i międzynarodowych architektów, co zapewnia harmonijną, ale różnorodność w wizerunku kompleksu miejskiego. Do Andermatt Swiss Alps należy również ok. 35.000 m² powierzchni komercyjno-handlowej, w tym szeroki wachlarz sklepów i usług.

Optymalna lokalizacja projektu , przy pasie Gotthard gwarantuje w zimie wspaniałe warunki narciarskie , a w lecie przepiękny świat alpejskiej przyrody zapraszający do wszelkiego rodzaju sportu i rekreacji.Twórcy tego projektu przywiązują dużą wagę do ekologii , zrównoważonej integracji z istniejącą infrastrukturą jak i zachowania dziewiczego charakteru natury. Dodatkowym plus punktem tej centralnej lokalizacji jest sąsiedztwo tras tranzytowych z północy na południe i ze wschodu na zachód Europy – dla przykładu : Luzern – 1 h ; Zürich -1,5 h ; Mailand – 2 h ; a w Buochs – 45 min. od Andermatt znajduje się prywatne lotnisko.

Apartamenty wakacyjne w Andermatt Swiss Alps

Apartamenty - Triple A - Budynek " Biber "

Budynek apartamentowy „ Biber „ zaprojektowany został przez „Marazzi + Paul Architekten AG“- Zürich i jako pierwszy należy do nowej palety nieruchomości w destynlacji Andermatt Swiss Alps , tzw. Triple – A - Apartments (Alpen Apartments Andermatt). Zlokalizowany jest w północnej części resortu Andermatt Swiss Alps, pomiędzy budynkami apartamentowymi a Hotelem Radisson Blu Andermatt.

Koncept architektoniczny opiera się na tzw. Engadiner Architektur, charakterystycznej dla sąsiadującego Regionu Surselva, zachwycającej przepiękną kombinacją tradycyjnych materiałów budowlanych : kamienia naturalnego i drewna. Jak wszystkie budynki w Andermatt Swiss Alps , wykonany według najnowszych technologii posiada tzw. MINERGIE Standard. Obejmuje ogólnie 22 mieszkania / apartamenty (1 x - o pow. 51m2, 19 x – o pow. 67 – 73 m2, 2 x – o pow. 100 m2), podziemny garaż, pomieszczenia gospodarcze ( komórki ) jak i wypasażony jest w cichobierzną windę.Wszystkie apartamenty posiadają 2 łazienki, balkon lub loggię i są kompletnie umeblowane i wyposażone.

Triple "A" Apartamenty - Koncept

" Triple A Apartments " - koncept
Rodzaj inwestycji: lokalta kapitału, wynajem
Standardowa pow.: od ok. 65 m² do 75 m²
Podział pow. : salon z balkonem lub loggią, otwarta kuchnia, 1-2 sypialnie, 2 łazienki
Miejsca noclagowe: dla 4 - 6 osób ( optymalizacja pod wynajem )
Ilość sypialni : 1 - 2 ( standard - 1 )
Ilość łazienek : 2 ( wanna, prysznic, wysokiej jakosci armatury i biała porcelana )
Kuchnia-otwarta : kompletnie umeblowana i wyposażona w wysokiej jakości urządzenia i armatury, kącik jadalny: stół, krzesła itd.
Salon : połączony z balkonem lub loggią, parkiet, pakiet TV, meble wypoczynkowe ze skóry itd.
Sypialnia/e : parkiet, łóżko 200 x 180 cm, szafa , komody itd.
Miejsce parkingowe: w podziemnym garażu
Serwis : goście jak i właściciele mogą korzystać z szerokiej palety usług hotelowych
Wynajem, zarząd i marketing : firma powołana przez Andermatt Swiss Alps
Gwarancja rentowności: umowa grwrancyjna na 5 pierwszych lat - minimum 2 % ( netto)
Użytek własny: bezpłatnie – 30 dni w roku ( oszczędność min. 4.800 CHF ) , powyżej tego okresu - opłata po stawkach ryczałtowych dla wlascicieli

Istotny dla potencjalnych nabywców nieruchomości w Andermatt Swiss Alps jest również fakt , iż projekt jako obecnie jeden z nielicznych w Szwajcarii zwolniony jest od tzw. Lex Koller, czyli obcokrajowcy mogą nabyć nieruchomość, jak i ją w dowolnym momencie sprzedać.

Z przyjemnością poinformujemy Państwa o aktualnie dostępnych suitach, apartamentach czy też rezydencjach i zorganizujemy wizytację na miejscu !

Apartamenty - Budynek " Gemse "

Budynek apartamentowy“ Gemse „ zaprojektowany został przez architektów z biura af Studio – Architecture Engineering and Design z Kairu i posiada jak wszystkie budynki w Andermatt Swiss Alps tzw. MINERGIE Standard . Zlokalizowany jest na północnym obrzeżu kompleksu.

Fasada budynku orientuje się na charakterystycznym dla tego regionu stylu architektury i wyłożona jest drzewem. Solidną podstawę budynku stanowi uformowany z kamienia cokół.Kombinacja naturalnych materiałów budowlanych z tego regionu jakimi są drewno i kamień jest charakterystyczna dla całego kompleksu. Charakterystyczne dla tego budynku jest oprócz dużopowierzchniowych okien, słonecznych balkonów, południowo – zachodnie usytuowanie Maisonett apartamentów, co gwarantuje wspaniałą panoramę widokową na dolinę Urserntal i bardzo dobre nasłonecznienie pomieszczeń. Aby zagwarantować nowoczesne i jednocześnie wysokojakościowe wykończenie wykorzystane materiały będą filigranowo i bardzo precyzyjnie wypracowane. Balkony i obszerne Entrees stanowią efektowne zakończenia tych przyjemnych i nasłonecznionych apartametów.

Budynek obejmuje ogólnie 19 mieszkań / apartamentów. W ofercie znajdują się mieszkania :
• 1,5 pokojowe o pow. 36 m²
• 2,5 pokojowe o pow. 66 – 79 m²
• 3,5 pokojowe o pow. 76 – 108 m²
• 5,5 pokojowe, zaprojektowane jako Maisonettes o pow. 227 - 265 m²
• Ceny : od 495.000 CHF do 3.850.000 CHF

Oczywiście wszystkie mieszkania posiadają bardzo wysoki standard, do którego należy również komfortowa wentylacja, jak i mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb osób niepełnosprawnych. Właściciele wszystkich apartamentów w Andermatt Swiss Alps będą mogli korzystać z szerokiej gamy najwyższej jakości usług jak i doskonałego Concierge serwisu.

Istotny dla potencjalnych nabywców nieruchomości w Andermatt Swiss Alps jest również fakt , iż projekt jako obecnie jeden z nielicznych w Szwajcarii zwolniony jest od tzw. Lex Koller, czyli obcokrajowcy mogą nabyć nieruchomość, jak i ją w dowolnym momencie sprzedać.

Apartamenty - Budynek " Hirsch "

Budynek apartamentowy „ Hirsch „ zaprojektowany został przez „Marazzi + Paul Architekten AG“- Zürich na wzór typowej alpejskiej architektury. Wszystkie budynki wykonane są według najnowszych technologii i posiadają tzw. MINERGIE Standard. Obiekt ten zlokalizowany jest w północno-zachodniej części kompleksu.

Jest to masywny kamienny cokół na którym osadzono zasadniczy korpus budynku z drewna modrzewiowego. Wewnętrzny podział strukturalny budynku to: po trzy mieszkania na każdej kondygnacji usytułowane wokół centralnej klatki schodowej. Przestrzennie otwarte części salonowo-jadalne apartamentów ukierunkowane są na zachód z widokiem na dolinę lub na wschód z widokiem na centrum osady, każde z mieszkań posiada duży balkon , który jest niejako przedłużeniem części salonowej i pozwala w słoneczne dni na przebywanie lub spożywanie posiłków na świeżym powietrzu. Wykończenie pomieszczeń orientuje się na tradycyjnym, lokalnym Chaletstil – kominek z kamienia, dębowe parkiety jak i precyzyjnie wykonane drewniane wyłożenia ścian i sufitów stanowiące współczesną, delikatną basis do nowoczesnych mebli.

Budynek obejmuje ogólnie 15 mieszkań / apartamentów. W ofercie znajdują się mieszkania :
• 2,5 pokojowe o pow. 91 - 99 m²
• 3,5 pokojowe o pow. 125 – 144 m²
• 4,5 pokojowe o pow. 168 – 214 m²
• 5,5 pokojowe o pow. 188 - 226 m²
• Ceny : od 1.490.000 CHF do 3.550.000 CHF

Oczywiście wszystkie mieszkania posiadają bardzo wysoki standard, do którego należy również komfortowa wentylacja, jak i mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb osób niepełnosprawnych. Właściciele wszystkich apartamentów w Andermatt Swiss Alps będą mogli korzystać z szerokiej gamy najwyższej jakości usług jak i doskonałego Concierge serwisu.

Istotny dla potencjalnych nabywców nieruchomości w Andermatt Swiss Alps jest również fakt , iż projekt jako obecnie jeden z nielicznych w Szwajcarii zwolniony jest od tzw. Lex Koller, czyli obcokrajowcy mogą nabyć nieruchomość, jak i ją w dowolnym momencie sprzedać.

Apartamenty - Budynek " Murmeltier "

Budynek apartamentowy “ Murmeltier „ zaprojektowany został przez biuro architektoniczne “Devanthéry & Lamunière Architectes”- Carouge / Geneve i posiada tzw. MINERGIE Standard. Zlokalizowany jest na zachodnich obrzeżach centralnej części kompleksu Andermatt Swiss Alps.

Jego podstawowy korpus / cokół otynkowany jest na biało, a drewniana elewacja orientuje się na charakterystycznym dla tego regionu stylu architektury. W masywną, sprawiającą wrażenie ochronnej fasadę wkomponowano duże powierzchniowo okna, które niejako otwierają wnętrza apartamentów na otaczające budynek środowisko, a loggie zapewniają doskonały dostęp swiatła dziennego i transportują je wgłąb pomieszczeń. Dzięki architektonicznej orientacji budynku na kilka stron świata, wszystkie apartamenty w równiej mierze korzystają z jego uprzywilejowanej lokalizacji.Na każdym piętrze znajdują się po trzy apartamenty o różnej wielkości.Pokoje dzienne / salony, przed którymi usytułowane są loggie posiadają duże powierzchniowo okna i dostatecznie duży obszar niezabudowany zapewniający łatwy dostęp światła dziennego. Kuchnia ma w stronę pokoju dziennego charakter otwarty i każdy pokój / sypialnia posiada własną łazienkę.

Budynek obejmuje ogólnie 12 mieszkań / apartamentów. W ofercie znajdują się mieszkania :
• 3,5 pokojowe o pow. 102 - 131 m²
• 4,5 pokojowe o pow. 154 – 189 m²
• 5,5 pokojowe , zaprojektowane jako Maisonettes o pow. 246 m²
• na parterze można nabyć 150 m² powierzchni komercyjnej.
• Ceny : od 1.732.500 CHF do 4.189.500 CHF

Oczywiście wszystkie mieszkania posiadają bardzo wysoki standard, do którego należy również komfortowa wentylacja, jak i mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb osób niepełnosprawnych. Właściciele wszystkich apartamentów w Andermatt Swiss Alps będą mogli korzystać z szerokiej gamy najwyższej jakości usług jak i doskonałego Concierge serwisu .

Istotny dla potencjalnych nabywców nieruchomości w Andermatt Swiss Alps jest również fakt , iż projekt jako obecnie jeden z nielicznych w Szwajcarii zwolniony jest od tzw. Lex Koller, czyli obcokrajowcy mogą nabyć nieruchomość, jak i ją w dowolnym momencie sprzedać.

Apartamenty - Budynek " Steinadler "

Budynek apartamentowy „ Steinadler „ zaprojektowany został przez „Soliman Zurkirchen Architekten“ - Zürich na wzór typowej alpejskiej Chalet – architektury, posiada tzw. MINERGIE Standard i znajduje się na zachodnim skraju kompleksu Andermatt Swiss Alps.

Plan budynku zaprojektowano w koncepcji – od wewnątrz na zewnątrz , jak owoc z rdzeniem i miąższem. Centralna klatka schodowa z windą stanowi rdzeń budynku i łączy wszystkie apartamenty. Wokół rdzenia czyli klatki schodowej usytułowano pierścień , gdzie zlokalizowane są łazienki, toalety i inne pomieszczenia pomocnicze obsługujące pierścień zewnętrzny składający się z pokoi dziennych i sypialni. Wszystkie apartamenty posiadają przestronny salon z kominkiem i balkonem. Otwarta na pokój dzienny kuchnia łączy współczesny charakter budownictwa z autentyczną, górską atmosferą. W mieszkaniach, podłogi, ściany i sufity utrzymane są w drewnie ,a niektóre elementy, takie jak kominek lub ławki wykonano z kamienia naturalnego. Wzajemne oddziaływanie kamienia z drewnem podkreśla charakterystyczny dla tego regionu Chalet – Stil. W mieszkaniach tych dominują dwa obszary: salon z otwartą kuchnią oraz część prywatna z tzw. Master-Bedroom i łazienką.Wybrane materiały wykończeniowe odzwierciedlają archaiczną, górską atmosferę połączoną z nowoczesnym stylem zycia. Masywn , wyłożony kamieniem naturalnym rdzeń mieszkania , prowadzi do sektora prywtnego, którego ściany utrzymano w jasnych, naturalnych kolorach drewna.

Budynek obejmuje ogólnie 12 mieszkań / apartamentów. W ofercie znajdują się mieszkania :
• 2,5 pokojowe o pow. 86 - 87 m²
• 3,5 pokojowe o pow. 108 – 140 m²
• 4,5 pokojowe o pow. 164 m²
• 5,5 pokojowe o pow. 239 m²
• Ceny : od 1.220.000 CHF do 3.190.000 CHF

Oczywiście wszystkie mieszkania posiadają bardzo wysoki standard, do którego należy również komfortowa wentylacja, jak i mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb osób niepełnosprawnych. Właściciele wszystkich apartamentów w Andermatt Swiss Alps będą mogli korzystać z szerokiej gamy najwyższej jakości usług jak i doskonałego Concierge serwisu.

Istotny dla potencjalnych nabywców nieruchomości w Andermatt Swiss Alps jest również fakt , iż projekt jako obecnie jeden z nielicznych w Szwajcarii zwolniony jest od tzw. Lex Koller, czyli obcokrajowcy mogą nabyć nieruchomość, jak i ją w dowolnym momencie sprzedać.

Apartamenty - Budynek " Steinbock "

Budynek apartamentowy “ Steinbock „ zaprojektowany został przez biuro architektoniczne “Devanthéry & Lamunière Architectes”- Carouge / Geneve , posiada tzw. MINERGIE Standard. Zlokalizowany jest w pobliżu centrum kompleksu Andermatt Swiss Alps.

Fasada budynku orientuje się na charakterystycznym dla tego regionu stylu architektury i wyłożona jest drzewem modrzewiowym. Solidną podstawę budynku stanowi uformowany z kamienia cokół. Masywną, sprawiającą wrażenie ochronnej fasadę ożywiają duże powierzchniowo okna, które niejako otwierają wnętrza apartamentów na otaczające budynek środowisko, a loggie zapewniają doskonały dostęp swiatła dziennego i transportują je wgłąb pomieszczeń. Dzięki architektonicznej orientacji budynku na trzy stron świata, wszystkie apartamenty w równiej mierze korzystają z jego uprzywilejowanej lokalizacji. Na każdym piętrze znajdują się po dwa apartamenty o różnej wielkości. Wszystkie pokoje dzienne / salony wyposażone są w kominek , utrzymany w jasnych kolorach obszar ochronny przy kominku jak i duże powierzchniowo okna. Wrażenie przestrzeni podkreśla otwarta w strone salonu kuchnia , a każdy pokój / sypialnia posiada własną łazienkę.

Budynek obejmuje ogólnie 8 mieszkań / apartamentów. W ofercie znajdują się mieszkania :
• 3,5 pokojowe o pow. 168 m²
• 4,5 pokojowe o pow. 183 – 197 m²
• 5,5 pokojowe, zaprojektowane jako Maisonettes o pow. 238 m²
• na parterze można nabyć 268 m² powierzchni komercyjnej
• Ceny : od 2.415.000 CHF do 4.189.500 CHF

Oczywiście wszystkie mieszkania posiadają bardzo wysoki standard, do którego należy również komfortowa wentylacja, jak i mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb osób niepełnosprawnych. Właściciele wszystkich apartamentów w Andermatt Swiss Alps będą mogli korzystać z szerokiej gamy najwyższej jakości usług jak i doskonałego Concierge serwisu .

Istotny dla potencjalnych nabywców nieruchomości w Andermatt Swiss Alps jest również fakt , iż projekt jako obecnie jeden z nielicznych w Szwajcarii zwolniony jest od tzw. Lex Koller, czyli obcokrajowcy mogą nabyć nieruchomość, jak i ją w dowolnym momencie sprzedać.

Luksusowe Golf Wille

W projekcie destynacji „ Andermatt Swiss Alps „ zaplanowano budowę 20 – 30 indywidualnych Golf willi . W portfolio znajduje sie 12 różnorodnych pod względem stylu i charakteru projektów. Każdy projekt przygotowany został przez inne biuro architektoniczne , co sprawia iż każda willa będzie swego rodzaju unikatem.Powierzchnie willi zaczynają się od 300 m².

Nabywając jedną z ekskluzywnych willi w Andermatt Swiss Alps doświadczycie Państwo wszystkich korzyści tej wyjątkowej destynacji i to w najbardziej indywidualny sposób, zachowując przy tym maximum prywtności. Są to Luxus Residenzen absolutnej Premium klasy , indywidualnie dostosowane do potrzeb i życzeń klientów, gdzie międzynarodowy zespół architektów zajmie się dopracowaniem najdrobniejszych szczegułów podkreślających Państwa indywidualne potrzeby i życzenia. Wykorzystajcie tę okazję aby stworzyć swój własny klejnot w samym sercu szwajcarskich Alp.

Istotny dla potencjalnych nabywców luksusowych willi czy też apartamentów w Andermatt Swiss Alps jest również fakt , iż projekt zwolniony jest od tzw. Lex Koller, czyli obcokrajowcy mogą nabyć nieruchomość, jak i ją w dowolnym momencie sprzedać.

Galeria - Andermatt Swiss Alps

Imię i Nazwisko:
Telefon:
Email:
Wiadomość:

Wyślij do mnie kopię !
Dane osobowe z formularza będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com