Apartamenty i wille wakacyjne w Egipcie

Apartamenty i wille wakacyjne na Rivierze Morza Czerwonego - Egipt / Oferty zakupu

Nieruchomości wakacyjne - Ancient Sands Golf Resort w El Gouna - Egipt

W El Gouna, znanej, ekskluzywnej destynacji Riviery Morza Czarwonego powstaje nowy prestiżowy Ancient Sands Golf Resort wraz z drugim w El Gouna 18-dołkowym ,mistrzowskim polem golfowym zaprojektowanym przez Karla Littena, który ma na swoim koncie ponad 110 zrealizowanych projektów golfowych w USA,Krajach arabskich, Azji i w Europie.

Na terenie kompleksu znajdzie się ekskluzywna część apartamentowo – willowa, hotelowa, centrum SPA, Golf Club z Clubhouse, restauracje, bary itd.

W centrum resortu znajduje się w malowniczo zlokalizowana część o nazwie Hilltop Village, z klubem golfowym, całoroczne centrum spa, zespół basenowy, wspaniałe restauracje i eleganckie bary.

Luksusowa część apartamentowo – willowa będzie wyposażona i eksploatowana w standardzie 5 ***** i stoi do dyspozycji golfistów jako apartamenty wakacyjne i jednoczesnie własnościowe bezpośrednio przy polu golfowym. Koncept architektoniczny budynków jest fuzją tradycyjnego stylu arabskiego, śródziemnomorskiego Flair z kopułami i nubistycznego z wieżyczkami i galeriami tarasowymi. Oprócz apartamentów można zakupić również wille i dołączyć do eksklusywnej , już ponad 15.000 społeczności stałych rezydentów.

Do każdej nieruchomości można opcjonalnie skorzystać z servisu / programu wynajmu i zarządzania. Szeroka gama innych możliwości sportu i rekreacji w El Gouna, sklepy, restauracje znajdą uznanie również wśród mniej zagorzałych zwolenników golfa.

Opis nieruchomości

  • Apartamenty:

Apartamenty w ANCIENT SANDS są zlokalizowane w Hilltop - Village / Ocean Heights i sąsiadującej Fairways pola golfowego i tworzą centrum tego wspaniałego kompleksu. Architektoniczne rozwiązanie powierzchni mieszkalnych ,posiada w stronę tarasu charakter otwarty, gwarantujący przyjemne ochłodzenie przez wiatry z nad morza. Do relaksu , wypoczynku i ochłody zachęcają również przepięknie zaaranżowane baseny i otaczające je palmy.

  • Townhouses:

Przestronnie zaprojektowane Townhouses z 2 i 3 sypialniami zlokalizowane zostały pomiędzy budynkami Hilltop - Village / Ocean Heights i to w taki sposób aby ich mieszkańcom zagwarantować pełny i szybki dostęp całej infrastruktury kompleksu. Koncept architektoniczny wieńczy pokój dzienny i sypialnie, dużym tarasem ze wspaniałym widokiem na ogród, a dodatkowy taras na dachu podkreśla jeszcze bardziej poczucie swobody i wolności.

  • Domy - bliźniaki:

Domy - bliźniaki w ANCIENT SANDS zlokalizowano w formie opadającej kaskady, wykorzystując naturalne ukształtowanie terenu otaczającego Hilltop - Village / Ocean Heights , pole golfowe i przepiękne lazurowe laguny. Wille te , z dwiema lub trzema sypialniami ,już samą swoją architekturą zapraszają do odpoczynku. Kopulaste dachy, sypialnie - każda z łazienką, otwarty charakter pokoju dziennego i części jadalnej, prysznic w ogrodzie i przestrzenne tarasy - czy trzeba coś więcej ?

  • Wille:

Bogato wyposażone wille z trzema, czterema lub pięcioma sypialniami udrapowano wokół laguny i pola golfowego . Do willi tych należą duże powierzchniowo działki , co daje maksimum prywatności. Wewnętrzne powierzchnie mieszkalne przechodzą płynnie w zewnętrzne i wyposażone są w wewnętrzne i zewnętrzne kominki. Z przestrzennych dwuosobowych pokoi - każdy z ekstrawagancką łazienką rozciągają się przepiękne widoki. Powierzchnie o charakterze stołowo-jadalnym otoczone są szpalerami i mają widok na basen i ogród.

Standard wyposażenia

Elegancja, luksus oraz wysoka jakość są podstawą konceptu wyposażenia objektów w ANCIENT SANDS, co daje gwarancję spełnienia w programie wynajmu ,warunków i wymogów kategorii 5*****. Dla Kupujących , chcących wziąść udział w tym programie ,  przygotowano trzy warianty wyposażenia:

  • Cool White 
  • Modern Classic 
  • Yacht (w tej opcji pobierana jest dopłata).

Koszty wypasażenia , do którego należą m.i.n. : klimatyzacja, wykończenie podług i ścian, Design kuchnia , łazienka są już ujęte w cenie nieruchomości.

Dla Kupujących, którzy nie chcą brać udziału w programie wynajmu, przygotowana została mniej luksusowa opcja wyposażenia " Gouna Gala " , która nie zawiera klimatyzacji i wyposażenia kuchni, można je jednak dodatkowo nabyć.

Galeria - Ancient Sands Golf Resort

Imię i Nazwisko:
Telefon:
Email:
Wiadomość:

Wyślij do mnie kopię !
Dane osobowe z formularza będą wykorzystywane wyłącznie w ramach świadczonych usług.

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Hotele w El Gouna - luksusowej destynacji Riviery Morza Czerwonego / Egipt